Firma Ekle Üye ol Giriş

Kalkan Pizza Sayfa yöneticisi var

301
Kadife Sok. No:6 Kalkan mah. Kaş Antalya 0 (553) 251 72 42
Kalkan PizzaAntalya'nın önde gelen Pizza markalarından biri olan ve lezzetini uzun yıllar koruyan Kalkan Pizza özel fiyatları ile sizlere birçok farklı seçenek sunuyor. Kalkan Pizza fiyatları, seçeceğiniz pizzanın malzemeleri ve boyutları gibi detaylara göre belirlenmektedir. Tüm şubelerinde eşsiz pizza lezzetini sunan Kalkan Pizza ürünlerinde aradığınız lezzeti en uygun fırsatlarla bulabilirsiniz. 1 kişi, 1-2 kişi, 2-3 kişi, 3-4 kişi ve 5-6 kişi gibi birçok farklı seçeneğin bulunduğu kampanya, pizza ve menüler herkese farklı seçeneklerle sunuluyor.

Kalkan Pizza sizlere farklı fırsatlar ve teklifler sunmaya devam ediyor. Birbirinden lezzetli pizza çeşitleriyle süslenmiş özel menüler, her kişinin damak zevkine ve bütçesine uygun bir menü içeriyor. Taze ve günlük pizza hamurlarıyla hazırlanan ve mevsimlik gerçek malzemelerle size ulaşan pizzalar, mozzarella peyniri ile hayat buluyor.

Klasik tatlardan alternatif tatlara kadar farklı pizza seçeneklerine uygulanan kampanyalar ile uygun fiyatlı pizza siparişi verebilirsiniz.
Herkese uygun lezzetler sunan Kalkan Pizza'nın pizza kampanya seçeneklerini sürekli takip ederek yeni kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz. Lezzetli kenarlardan lezzetli soslara, taze hamurdan malzemelere, Kalkan Pizza'nın pizza seçeneklerinde hem tekli hem de pizza menü alternatifleri bulunuyor. Birbirinden lezzetli pizza siparişleri için Kalkan Pizza kampanyaları ile tanışmaya başlayabilirsiniz.